Apartmánový dům Bedřichovka nadále neprovozujeme.
Rádi Vás ubytujeme v našem rodinném penzionu v Bedřichově.
Vítejte na Statku u Rajtrů - www.penzionstatek.cz.
Apartmány Bedřichovka v Jizerských horách

Vítejte v Apartmánech Bedřichovka

Co můžete v Bedřichově a okolí zažít?

Apartmány Bedřichovka se nacházejí v srdci horské vesnice Bedřichov v Jizerských horách. Bedřichovku najdete hned vedle stanice Horské služby, přímo u lyžařského běžeckého areálu, místa startu Jizerské 50 a hlavního nástupu na Jizerskou magistrálu.

Zima v Bedřichově

Rozsáhlé trasy Jizerské magistrály jsou v zimní sezoně denně strojově upravovány. Sítí lyžařských stezek lze projet celé Jizerky „skrz na skrz“ nebo i překročit hranici do Polska.

Pět set metrů od apartmánu se nachází Ski areál Bedřichov, který nabízí šest lyžařských vleků nižší náročnosti. V rámci Skiarény Jizerky můžete na stejnou permici využít vleky v Bedřichově, na Severáku a v Albrechticích v Jizerských horách. Lyžařské areály jsou vybaveny půjčovnami a servisy.

Do plaveckého bazénu v Liberci nebo Jablonci nad Nisou se dostanete během desetiminutové jízdy autem. Při nízkých teplotách lze bruslit na přehradě v Jablonci nad Nisou nebo využít zimní stadiony v Liberci či Jablonci.

Léto v Bedřichově

V létě využijete hustou síť turistických a cyklistických tras. Mezi oblíbené cíle patří přehrady Černá Nisa a Josefův Důl, osada Jizerka, rozhledny Královka a Slovanka a mnohá další lákadla Jizerských hor.

Pár metrů od domu jsou tenisové kurty, přírodní koupaliště, lanový park Artur Nedaleko leží  Bobová dráha Janov nad Nisou nebo značené trasy pro koloběžky. Za domem Apartmánů Bedřichovka leží letní hřiště pro Discgolf. Zajet lze i na značené cyklistické stezky Singltreku v Novém Městě pod Smrkem. Děti si určitě oblíbí liberecký IQ park.

Obec Bedřichov

Obec Bedřichov vznikla v 17. století v okolí sklárny. V současnosti je známa jako turistický ráj. V bezprostřední blízkosti Apartmánů Bedřichovka najdete bankomat ČSOB a autobusovou zastávku MHD, která vás přiblíží do Jablonce nad Nisou nebo Liberce.
V obci je infocentrum, pošta, malý konzum s kavárnou a značková prodejna IG Sport se sportovním oblečením Craft. V Bedřichově a okolí můžete využít služeb mnoha restaurací. My vřele doporučujeme nedalekou Prezidentskou chatu nebo Restaurant ZOO 1320 a vegetariánské bistro Mikyna v Liberci. V Bedřichově můžete zajít s přáteli a rodinou na bowling. Lyžařské areály jsou vybaveny půjčovnami a servisy. A my dobrou náladou!

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.