Apartmánový dům Bedřichovka nadále neprovozujeme.
Rádi Vás ubytujeme v našem rodinném penzionu v Bedřichově.
Vítejte na Statku u Rajtrů - www.penzionstatek.cz.
Apartmány Bedřichovka v Jizerských horách

Ubytování v apartmánech

Co nabízí apartmánový dům Bedřichovka?

Bedřichovka nabízí celkem šest prostorných apartmánů. A slovo prostorné myslím opravdu vážně. U nás nečekejte „apartmánový pokoj s kuchyňskou linkou“, ale opravdové byty se vší potřebnou výbavou. Pokud hledáte pro váš pobyt prostor, najdete ho u nás. Dle našich dosavadních zkušeností nabízíme ideální ubytování pro rodiny s dětmi nebo sportovní nadšence. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Čtyři opravdu velké - třípokojové byty (cca 65 m2) mají dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s pevnou přistýlkou a rozkládací pohovkou a dva rozhlehlé balkóny s výhledem do zeleně. Tento apartmán je vhodný pro 5 + 2 osoby na přistýlce.

Dva menší - dvoupokojové byty (cca 45 m2) mají ložnice s dvoulůžkem a dvěma samostatnými postelemi, kuchyňský kout a společenskou místnost s TV. Ideální pro 4 osoby a méně.

Každý apartmán má vlastní koupelnu s toaletou a kuchyňku vybavenou základním nádobím, lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. V obývacích místnostech je TV a v celém domě WI-FI internet. Povlečení, ručníky, mycí prostředky, utěrky, náhradní pytle do odpadkových košů a vše potřebné pro běžný chod bytu je samozřejmou součástí apartmánu.

Vždy dva apartmány mají společnou místnost na úschovu lyží nebo kol, v suterénu objektu je místnost vyhrazená na mazání lyží a opravy kol. Vlastní parkoviště u apartmánů je pro ubytované samozřejmostí.

V létě lze v zahradě využít ohniště a dřevěný stůl. V tiché části zahrady najdete pískoviště a dětskou houpačku. V přízemí domu si Vaše děti mohou půjčit zdarma badminton, míč, křídy nebo bábovičky na písek.

 

Přijeďte objevit krásy Jizerských hor.
Těšíme se na Vás.